Atrakcyjne miejsce na nocleg

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Główny obszar działalności:

Każdy klient poszukujący noclegu w Poznaniu może zdecydować się na wynajem jednego z apartamentów firmy Silver Point. Są to nowocześnie zaprojektowane i dostosowane do potrzeb dzisiejszych klientów obiekty, w których znajdują się wszystkie potrzebne sprzęty. W każdym lokalu znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz część dzienno-sypialniana, dzięki czemu są one niezwykle funkcjonalne. Goście mogą tam nie tylko spać, ale także spędzać swój wolny czas czy przygotowywać posiłki, bez konieczności jedzenia tylko i wyłącznie na mieście.

Apartamenty - Poznań - Wynajem

Firma oferuje apartamenty w Poznaniu na wynajem, które wyróżniają się swoim wystrojem wnętrz. Wyraziste motywy przewodnie na ścianach oraz w postaci trudnych do przeoczenia mebli skutecznie akcentują atmosferę panującą w pomieszczeniu. Klienci dobierają lokale do swoich potrzeb, ale przede wszystkim preferencji, kierując się doznaniami wizualnymi. Nie sposób pominąć estetyczny wygląd wnętrz, aczkolwiek warto również wspomnieć o doskonale wyposażonym aneksie kuchennym czy rewelacyjnym prysznicu z deszczownicą.

Oferta firmy: Sprawdź

Więcej danych:

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Apartament w pobliżu rynku

Tani nocleg - Bydgoszcz Centrum

Wyjazd na zachód

Wycieczki do Berlina

Wycieczka do Czech

Jarmark bożonarodzeniowy Praga