Biała broń kawalerzystów

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Główny obszar działalności:

Sklep Aleprezent posiada asortyment nie tylko skierowany dla pasjonatów historii. Poza replikami mieczy i broni palnej, które wykorzystywano podczas słynnych wojen i bitew, na stronie można również znaleźć noże myśliwskie. Prezenty zakupione w tym sklepie są nie tylko pomysłowe, ale mogą być również praktyczne. Wnętrza udekorowane przedmiotami z kontekstem historycznym, posiadają swój wyjątkowy styl, który nie jest często spotykany. Wszystkie artykuły na stronie są dostarczane przez cenionych producentów, którzy dbają o ich design oraz trwałość.

Szabla kawaleryjska

Szabla kawaleryjska to jedna z najbardziej rozpoznawanych broni. Sklep internetowy Aleprezent posiada jej repliki w swoim asortymencie. W ofercie znajdują się szable w pochwie, jak również na desce ekspozycyjnej tak, aby mogły zostać należycie zaprezentowane. Sklep oferuje repliki na przykład słynnej radziwiłłówki. Wszystkie modele są bardzo dokładnie wykonane, wyglądają bardzo realistycznie, dlatego są doskonałym prezentem dla wszystkich miłośników historii. Taki prezent jest czymś wyjątkowym i niecodziennym, dlatego obdarowany na pewno doceni jego pomysłowość.

Oferta firmy: Szabla kawaleryjska

Więcej danych:

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Czujnik poziomu cieczy - e-czujnik.pl

Zobacz więcej

Doświadczona wróżka z Warszawy

WWW

Mobilne toalety na wynajem

Serwis toalet przenośnych - WC Radość