Ergonomiczne plecaki

Patio Dystrybucja Sp.z o.o - Kurza Stopka 5/CD | 70-535 Szczecin | woj. zachodniopomorskie | Numer telefonu: +48 info@rbag.pl | NIP: 955-231-43-62 | REGON: 321006400

Główny obszar działalności:

Miejskie życie jest bardzo specyficzne i często wymaga od nas niestandardowych rozwiązań, jeśli więc szukasz jednego z nich, na przykład komfortowego i bezpiecznego transportu rzeczy różnego typu, wejdź na stronę r-bag.pl i wybierz swój idealny plecak miejski na laptopa. Dodatkowo, jego nowoczesny i elegancki wygląd pozwoli Ci na zabranie go nie tylko w podróż, ale też do pracy i na spotkanie biznesowe. Wygoda użytkowania pozwoli Ci w sposób szybki i sprawny przemieścić się z punktu A do punktu B.

Nowoczesny plecak miejski na laptopa

Szukasz lekkiego, ergonomicznego, a jednocześnie bardzo pakownego plecaka miejskiego na laptopa? Zajrzyj na stronę producenta plecaków znajdującą się pod adresem r-bag.pl. Firma ta zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą plecaków, ale przede wszystkim ich projektowaniem, co daje im możliwość dostosowania swojego produktu do najbardziej wymagających klientów. Dzisiejsze życie stawia przed nami różne wyzwania, dlatego też marka R-Bag postawiła przed sobą zadanie stworzenia plecaka, który dopasuje się do każdego klienta.

Oferta firmy: Kliknij i sprawdź ofertę

Więcej danych:

r-bag.pl

r-bag.pl

infor-bag.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:08:00-16:00
wtorek:08:00-16:00
środa:08:00-16:00
czwartek:08:00-16:00
piątek:08:00-16:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Marketing z New Moblie

Aplikacje mobilne promocja

Bezpieczne zasilanie lampek

Zasilacze do LED

Skup metali nieżelaznych

Strona internetowa www.scrapssw.pl