Ośrodek szkolący kierowców

U Sławka. Szkoła jazdy - Poleska 44 | 25-325 Kielce | woj. świętokrzyskie | Numer telefonu: +48 413 861 802 | NIP: 656-112-66-58 | REGON: 290664353

Główny obszar działalności:

Założyciel szkoły jazdy "U Sławka" jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej oraz doświadczonym kierowcą i nauczycielem. Jego ośrodek działa już od 1995 roku i wyszkolił od tej pory szerokie grono kierowców. Chcąc zawsze zapewniać swoim kursantom najwyższy standard usług, zawsze na bieżąco aktualizują swoją ofertę, wzbogacając swoją placówkę o nowoczesne pomoce naukowe. Znajduje się tam między innymi profesjonalny symulator, który pozwala lepiej przygotować się do praktyki w prawdziwym aucie.

Szkoła jazdy - Kielce

Szkoła jazdy "U Sławka" mieści się w Kielcach i to na ulicach tego miasta odbywają się zajęcia praktyczne. Dzięki temu, że kursanci korzystają z takich samych pojazdów, jak później na egzaminie państwowym, mogą się lepiej oswoić z ich funkcjonowaniem. Oferta szkoleń jest bardzo szeroka i nie ogranicza się tylko do najpopularniejszej kategorii B. Mogą tam Państwo również uzyskać uprawnienia do kierowania ciągnikiem rolniczym, autem ciężarowym (również z przyczepą) czy autobusem, a także motocyklem lub skuterem.

Oferta firmy: http://uslawka.com/

Więcej danych:

www.uslawka.com

www.uslawka.com

uslawkapoczta.onet.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:zamknięte
wtorek:10:00-19:30
środa:zamknięte
czwartek:10:00-19:30
piątek:zamknięte
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Profesjonalna opieka nad dziećmi

Żłobek Ursus

Relacje interpersonalne w firmie

Szkolenia współpraca w zespole

Auto szkoła Premium w Łodzi

Oferta