Profesjonalne tłumaczenia

Symultaniczne Poznań - Osiedle Pod Lipami 3/117 | 61-629 Poznań | woj. wielkopolskie | Numer telefonu: +48 728 807 015 | NIP: - | REGON: -

Główny obszar działalności:

Prowadzisz własną firmę? Nie wiesz jak dotrzeć do klientów spoza Poznania? Wykorzystaj w pełni potencjał tego miasta! Poznań to miejsce, gdzie przez cały rok spotykają się przedsiębiorcy z całego świata. Przyjeżdżają do Polski nie tylko na Międzynarodowe Targi Poznańskie, ale także w celach turystycznych czy nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To świetna szansa dla Twojej firmy, aby podjąć współpracę z przedsiębiorstwem z innego kraju i zaistnieć na kolejnym rynku. Aby zrobić to pełni profesjonalnie powinieneś pamiętać o tłumaczu.

Tłumaczenia ustne Poznań

Przy nawiązywaniu międzynarodowych współprac niezbędne okażą się tłumaczenia ustne. Poznań to miasto, gdzie potencjalna współpraca czeka na każdym kroku, dlatego warto być w stałym kontakcie z tłumaczem. Pomoże on Twojej firmie w negocjacjach, ustalaniu umowy czy podczas międzynarodowych konferencji i targów. Usługi profesjonalnego tłumacza to gwarancja korzystnej i w pełni zrozumiałej komunikacji z potencjalnym wspólnikiem pochodzącym z zagranicy. Zaufaj specjaliście i ciesz się rozwojem swojej firmy!

Oferta firmy: Strona internetowa

Więcej danych:

symultanicznepoznan.pl

symultanicznepoznan.pl

tlumaczeniaustnebizgmail.com

Godziny urzędowania:

poniedziałek:10:00-18:00
wtorek:10:00-18:00
środa:10:00-18:00
czwartek:10:00-18:00
piątek:10:00-18:00
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii:

Aplikacja egzaminacyjna

Sprawdź szczegóły

Wideofilmowanie

http://www.weddingcam.pl/