Przejazdy na port lotniczy w Dworze Mazowieckim

Taxi Modlin - Zakroczymska 30 | 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | Numer telefonu: +48 600 105 105 | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064

Główny obszar działalności:

Taxi Modlin to oficjalny partner portu lotniczego mieszczącego się w Dworze Mazowieckim. Oznacza to, iż pojazdy tego przewoźnika znaleźć można zawsze na parkingu przy budynku, a jego ceny należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych. Transport pasażerów wykonywany jest głównie z oraz do Warszawy, aczkolwiek firma dojeżdża tak naprawdę pod każdy adres w kraju. W przypadku chęci zapoznania się z kosztami takiego transferu, na jej stronie jest dostępny formularz wyceny, który pozwoli oszacować środki potrzebne na wynajęcie taksówki.

Lotnisko Modlin - Punktualny transport

Wśród mieszkańców Warszawy, ale nie tylko, dużą popularnością cieszy się lotnisko Modlin. Transport do niego uwzględnia samochody, autobusy oraz pociągi, aczkolwiek najszybszą opcją jest zdecydowanie auto. Podróż taka z centrum stolicy wynosi zaledwie czterdzieści minut przy braku korków w mieście, dlatego tak wiele osób decyduje się na usługi firm oferujących przewozy indywidualne. Taxi Modlin zatrudnia tylko i wyłącznie profesjonalnych kierowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o bezpieczeństwo pasażerów oraz punktualny transfer.

Oferta firmy: Transport z Modlina

Więcej danych:

www.modlin-taxi.pl

www.modlin-taxi.pl

biuromodlin-taxi.pl

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Firmy z tej kategorii:

Przejazd na lotnisko

link

Auto skup

Strona www

Wynajem dźwigów

Strona internetowa