Usługi klimatyzacyjne

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | Numer telefonu: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Główny obszar działalności:

Firma Złota Klimatyzacja oferuje usługi klimatyzacyjne na terenie Krakowa i jego okolic. Posiada spore doświadczenie w swojej branży oraz zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kompetencje na szkoleniach. Chcąc zamontować klimatyzację w danym miejscu, należy pamiętać, że konsultacje ze specjalistami oraz profesjonalne wykonanie pozwoli na jej dłuższe prawidłowe funkcjonowanie. Złota Klimatyzacja poza montażem oferuje również serwis oraz naprawę urządzeń, dzięki czemu klienci firmy otrzymują kompleksowe usługi.

Klimatyzacja z montażem

Firma Złota Klimatyzacja oferuje klimatyzację z montażem na terenie Krakowa i okolic. Urządzenia, które są wykorzystywane pochodzą od renomowanych marek z wieloletnim doświadczeniem w ich konstruowaniu. Umożliwia to zamontowanie rozwiązania, które pozwoli długo się nim cieszyć. Doświadczeni fachowcy posiadają wiedzę oraz wprawę w wykonywaniu swoich usług. Są one staranne oraz precyzyjne, dzięki czemu estetycznie prezentują się w przestrzeni, w której się znajdują. Firma Złota Klimatyzacja zajmuje się montażem klimatyzacji w pojedynczych pomieszczeniach, domach, jak również na dużych powierzchniach, na przykład halach.

Oferta firmy: Strona www

Więcej danych:

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Godziny urzędowania:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:zamknięte
niedziela:zamknięte

Firmy z tej kategorii: